Latvijas ģimenes uzņem kara skartos bērnus no Ukrainas

Komentāri

Atpūta no kara šausmām – tas ir iemesls, kāpēc ceturtdien Latvijā ieradušies 15 bērni no kara skartajiem reģioniem Ukrainā. Mēnesi viņi dzīvos viesu ģimenēs, kamēr bērnu vecāki dzimtenē centīsies atrast jaunas mājas un darbu.

Autobuss no Kijevas Rīgas autoostā ceturtdienas rītā iebrauca krietni pirms paredzētā laika pirms vēl visi sagaidītāji bija paspējuši ierasties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbraucēji dodas pretī saviem sagaidītājiem, kas uz mēnesi kļūs par viņu patvērumu no kara izraisītajiem pārdzīvojumiem Ukrainā. Bērni izskatās noraizējušies un noguruši.

Dagnija Veidemane savā ģimenē uzņems māsiņu un brālīti. Desmitgadīgā Angelika un 12 gadus vecais Romans ir samulsuši un nerunīgi. “Mēs arī taustāmies – tas ir kā dzemdību namā saņemt pirmoreiz bērnu un nezini kā iznāks,” saka viņu viesu ģimene.

Līdz šim bērni dzīvojuši Doņeckā. Kad uz ielām parādījās bruņoti vīri un sākās karš, nācies bēgt. Viņu māte izveda savus bērnus uz Kremetovsku, bet arī tur sākās karadarbība un konkrēti šiem bērniem skolas pagalmā trāpījis šāviņš un šobrīd vecaķi dzīvo Zakarpatjē.

“Es atbraucu atpūsties no visas šīs trauksmes Ukrainā – esmu bēglis, man nav pastāvīgas dzīvesvietas un es vēlos vienkārši atpūsties un labi pavadīt laiku,” teic 17 gadus veicais Zaharijs.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl