Latvijas gaisa spēki svin 25 gadu jubileju ar krāšņu aviošovu

4 komentāri
Latvijas gaisa spēki svin 25 gadu jubileju ar krāšņu aviošovu

Ķeguma novada Rembates pagastā notiek Latvijas Gaisa spēku 25. gadadienas pasākums. Svinību ietvaros iedzīvotāji varēja vērot arī krāšņu aviošovu.

Nacionālo bruņoto spēku aviācijas bāzē pie Lielvārdes ar paraugdemonstrējumiem tiek svinēta atjaunoto Gaisa spēku 25.gadadiena.

Krāšņs aviošovs Rembatē

TOP komentāri

 • Sandija
  +7 +7 0

  Sandija

  Kas lika ar zīdaini kkur pērties? Man ar bija 2gadniece līdzi 2 km ir bāzes otrs gals. Maksimums 400m no stāvvietām. Kā vienmēr viss ir slikti. Paldies visiem, kas piedalījās. Svētki bija patiesi labi un organizācijai nebija ne vainas. Visi centās. Mēs atbraucām 9.30 rindas nebija.. sarakstos neviens nerakājās. Stāvvietā normāla vieta. Ja grib pakasīties to vienmēr var atrast.
 • Ilze
  +4 +4 0

  Ilze

  Nemanīju gan, ka kāds speciāli mašīnās skatītos, lai piefiksētu zīdaiņus, ko atstāt pie ieejas. Laikam esat no tām, kuri pieaugušajiem domātajos koncertos bērnus palaiž uz skatuves rāpties un ir sašutušas, ka cilvēki neapmierināti, jo nākuši skatīties ne jau izlaisto bērniņu šovu. Mums arī bija bērni, taču nekādu neorganizētību neredzējām. Nez kur tos 2km dabūjāt? cik reizes uz mašīnu turp - atpakaļ jāiet pēc aizmirstām lietām, lai tas 2km garais "Golģātas ceļš" sanāktu?
  Paldies Gaisa Spēkiem par krāšņo šovu!
 • Maija
  +4 +4 0

  Maija

  Varbūt arī zīdaiņu pārtīšanas telpa bija jāiekārto? Nez kur Anna gājusi un kad. Nekādos sarakstos neviens nerakājās, bāze tiešām no viena gala līdz otram tikai divi km. Tie jau nebija bērnības svētki, bet Gaisa Spēku jubileja. Vajadzētu saprast, ka zīdaiņu ģimenes tur nu nebūs VIP personas. Mēs atbraucām !0, rinda bija, taču tas ir saprotami. arī mums bija bērni, taču nekādu "Golgātas ceļu" nudien nemanījām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl