Latvijas dizainere saņem “Amerikas Arhitektūras balvu 2017”

Komentāri
Latvijas dizainere saņem “Amerikas Arhitektūras balvu 2017”
Foto: "Lolot design"

Latvijā celtas privātmājas autori gūst prestižas, pasaules līmeņa balvas. Gaujas senlejā būvētā nama interjers ir atzīts par labāko pamatīgā, vairāku desmitu valstu konkurencē, saņemot ”Amerikas Arhitektūras balvu 2017”.

Projekta autori norāda, ka būtisks veiksmes priekšnosacījums bija pasūtītāju uzticēšanās. Ēkas saimnieks, uzzinot par mākslinieku plāniem, atbildējis pavisam īsi – Ok, ir labi! Balva tiks pasniegta Ņujorkā 27. oktobrī. ”Amerikas Arhitektūras balvu 2017” piešķir 30 žūrijas eksperti. Redzot, kā būvnieki, mēbeļu ražotāji un citi meistari strādāja pie apbalvotās ēkas celtniecības, Santa Meikulāne uzskata, ka profesionāļi Latvijā, ja vien pieteiktos, tad krietni biežāk iegūtu pasaules līmeņa apbalvojumus.

Santa Meikulāne
”lolot design” dizainere

Ne velti mūsu mūziķi pasaulē ir atzīti, tas radošums ir tas, kas mums ir, mūsu uzdevums ir vienkārši dalīties šai radošumā.

Oktobra beigās Santai tiks pasniegta jau otrā balva par ēku pie Gaujas. Pavasarī žūrija piešķīra ”Architizer A+Awords” balvu, atlasē no 1000 dažādiem darbiem eksperti izvēlējās piecus, bet pēc tam uzvarētāju noteica publikas balsojums.

Lasi vēl