Latvijas dizainere saņem “Amerikas Arhitektūras balvu 2017”

Komentāri

Latvijā celtas privātmājas autori gūst prestižas, pasaules līmeņa balvas. Gaujas senlejā būvētā nama interjers ir atzīts par labāko pamatīgā, vairāku desmitu valstu konkurencē, saņemot ”Amerikas Arhitektūras balvu 2017”.

Projekta autori norāda, ka būtisks veiksmes priekšnosacījums bija pasūtītāju uzticēšanās. Ēkas saimnieks, uzzinot par mākslinieku plāniem, atbildējis pavisam īsi – Ok, ir labi! Balva tiks pasniegta Ņujorkā 27. oktobrī. ”Amerikas Arhitektūras balvu 2017” piešķir 30 žūrijas eksperti. Redzot, kā būvnieki, mēbeļu ražotāji un citi meistari strādāja pie apbalvotās ēkas celtniecības, Santa Meikulāne uzskata, ka profesionāļi Latvijā, ja vien pieteiktos, tad krietni biežāk iegūtu pasaules līmeņa apbalvojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Santa Meikulāne
”lolot design” dizainere

Ne velti mūsu mūziķi pasaulē ir atzīti, tas radošums ir tas, kas mums ir, mūsu uzdevums ir vienkārši dalīties šai radošumā.

Oktobra beigās Santai tiks pasniegta jau otrā balva par ēku pie Gaujas. Pavasarī žūrija piešķīra ”Architizer A+Awords” balvu, atlasē no 1000 dažādiem darbiem eksperti izvēlējās piecus, bet pēc tam uzvarētāju noteica publikas balsojums.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl