Latvijas augstskolas tiks reformētas! Šadurskis gatavs ķerties klāt šim darbiņam

Komentāri

Latvijas augstskolas no reformām, visticamāk, neizvairīsies. Izglītības ministrs Kārlis Šadurskis otrdien, 25. oktobrī, apliecināja, ka ir gatavs ķerties klāt pārmaiņām arī šajā jomā un sakārtot augstskolu tīklu Latvijā, gan vēl neprecizējot, ko tas nozīmē. Nozarē Šadurska apņēmību vērtē piesardzīgi.

Par plāniem ķerties klāt reformām augstākās izglītības jomā nozares ministrs paziņoja Saeimas izglītības komisijas sēdē. Viņš akcentēja, ka jāsakārto augstskolu tīkls, jāprecizē budžeta vietu sadale, jāmaina un jāpadara stingrāka augstākās izglītības programmu akreditācija. Augstskolām ir jādarbojas ciešā sazobē ar zinātniskiem institūtiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neko sīkāk par plānotajām reformām augstskolās un kad tās varētu sākties, ministrs nestāstīja. Vien piebilda, ka tiklīdz plāns būs, sabiedrība to uzzinās. Augstākās izglītības padomē Šadurska plānus vērtē piesardzīgi. Turklāt neesot arī informācijas, ko ministrs grib darīt.

Jāpiebilst, ka arī Šadurska priekšgājēji ministra amatā ir centušies veikt reformas Latvijas augstākās izglītības sektorā. Ir bijuši mēģinājumi samazināt augstskolu skaitu, gan padarīt stingrāku augstākās izglītības programmu akreditācija. Reformas allaž sastapušās ar milzu pretestību nozarē.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl