Latvijas armija Ukrainā nogādās astoto humānās palīdzības kravu

Komentāri

Jau astotā humānās palīdzības krava nedēļas nogalē uzsāks ceļu pie Ukrainas karavīriem un civiliedzīvotājiem, kas cietuši no karadarbības.

Humānās palīdzības sūtījums ir 22 tonnu apmērā – apģērbs, apavi, segas, gultasveļa un citas praktiskas lietas, ko gan lielākoties sarūpējušas labdarības organizācijas un draudzes Zviedrijā, tomēr arīdzan Latvijas uzņēmēju un iedzīvotāju rūpes tur ir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ceturto gadu Latvijas aizsardzības nozare sniedz atbalstu militārā konfliktā cietušajiem Ukrainas karavīriem, viņu ģimenēm un civiliedzīvotājiem. Šogad humānās palīdzības kravu nogādās tieši Doņeckas apgabalā, kur tā nepieciešama visvairāk.

Šoreiz Latvija sniegt atbalstu arī Jaunsardzei līdzīgas kustības izveidē Ukrainā. Jau zināms, ka arī nākamgad tiks turpināta šogad aizsāktā sadarbība, kad karadarbībā kritušo karavīru bērni viesosies Latvijā un kopā ar pašmāju jaunsargiem piedalīsies nometnē. Šogad te viesojās 20 Ukrainas karavīru bērni, nākamgad viņu skaits jau būs 30.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl