Latvijas armija Ukrainā nogādās astoto humānās palīdzības kravu

Komentāri

Jau astotā humānās palīdzības krava nedēļas nogalē uzsāks ceļu pie Ukrainas karavīriem un civiliedzīvotājiem, kas cietuši no karadarbības.

Humānās palīdzības sūtījums ir 22 tonnu apmērā – apģērbs, apavi, segas, gultasveļa un citas praktiskas lietas, ko gan lielākoties sarūpējušas labdarības organizācijas un draudzes Zviedrijā, tomēr arīdzan Latvijas uzņēmēju un iedzīvotāju rūpes tur ir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ceturto gadu Latvijas aizsardzības nozare sniedz atbalstu militārā konfliktā cietušajiem Ukrainas karavīriem, viņu ģimenēm un civiliedzīvotājiem. Šogad humānās palīdzības kravu nogādās tieši Doņeckas apgabalā, kur tā nepieciešama visvairāk.

Šoreiz Latvija sniegt atbalstu arī Jaunsardzei līdzīgas kustības izveidē Ukrainā. Jau zināms, ka arī nākamgad tiks turpināta šogad aizsāktā sadarbība, kad karadarbībā kritušo karavīru bērni viesosies Latvijā un kopā ar pašmāju jaunsargiem piedalīsies nometnē. Šogad te viesojās 20 Ukrainas karavīru bērni, nākamgad viņu skaits jau būs 30.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl