Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums “Atvērtās dienas laukos” šogad notiks ilgāk nekā iepriekšējos gadus

0 Komentāru
Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums “Atvērtās dienas laukos” šogad notiks ilgāk nekā iepriekšējos gadus
EDMUNDS BRENCIS/F64

Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums “Atvērtās dienas laukos” notiks arī šogad, aicinot cilvēkus brīvdienās nepalikt pilsētā un doties ciemos pie lauku uzņēmējiem un šogad ir pagarināts – tas noritēs četras dienas, no ceturtdienas, 10. jūnija līdz svētdienai, 13. jūnijam, Skaties.lv informēja biedrība “Lauku ceļotājs”.

Viesos gaida vairāk nekā 240 lauku tūrisma uzņēmēji – naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi.

“Atvērtās dienas laukos” notiks visā Latvijā – Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē, Sēlijā, Latgalē un Pierīgā. Pasākuma dienās saimnieki piedāvās atlaides, īpašas programmas, ekskursijas, spēles, degustācijas, kā arī savus ražojumus un pakalpojumus.

Lai brauciens būtu izdevies, ieteicams sākt plānošanu jau tagad. Visus pasākuma dalībniekus var atrast pasākuma vietnē. Tajā ir atrodama informācija par pasākumu, pasākuma karte un dalībnieku piedāvājumi šajās dienās. No 24. maija drukātā pasākuma karte būs pieejama visos Latvijas tūrisma informācijas centros, uz vietas pie pasākuma dalībniekiem, “Lauku ceļotāja” birojā Rīgā un no 29. maijā visās “Circle K Latvia” degvielas uzpildes stacijās.

Plānojot “Atvērto dienu” braucienu, nepieciešams apmeklējumus saimniecībās pieteikt iepriekš. Pasākuma standarta norises laiks ir no plkst. 10.00-18.00, taču saimniecībām var būt arī individuāli norādīti apmeklējumu laiki.

Saimnieki ir gatavi uzņemt viesus, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Arī viesiem jāizturas atbildīgi pret sevi, saimniekiem un citiem apmeklētājiem.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

0 Komentāru