Latvijas alpīnisti uzkāpuši pasaules augstākā vulkāna virsotnē

Komentāri

Spītējot nelabvēlīgiem laika apstākļiem, Kristīnei un Kristapam Liepiņam izdevies sasniegt 6893 metrus augsto Ohoss Del Salado virsotni.

Alpīnistu savienībā norāda, ka tas ir vērā ņemams sasniegums un laba dāvana visai kalnā kāpēju saimei, kura šogad atzīmē Latvijas alpīnisma 60. dzimšanas dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augstākā vulkāna virsotni Latvijas alpīnisti Kristaps un Kristīne Liepiņa sasniedza nepilnās sešās stundās. Ierakstā sociālajos tīklos abi pauž prieku par savu sasniegumu. Kāpiens nebijis viegls – liels aukstums un vējš ap 100 kilometriem stundā.

Vulkāns Ohoss del Salado ir Čīles augstākā virsotne, otrā augstākā Dienvidamerikā un pasaules augstākais vulkāns. Kristaps Facebook raksta, ka tagad sākusies ekspedīcijas otra daļa, sakari ir apgrūtinoši, tāpēc interviju neizdodas ierakstīt. Ekspedīcijas otrajā daļā paredzēts doties uz Čīles dienvidu daļu, uz Patagoniju.

Latvijas Alpīnistu savienībā lepojas ar Liepiņa sasniegumu, jo Kristaps savulaik ir bijis šīs organizācijas prezidents.

Latvijas alpīnisti arī nākamgad iecerējuši doties bīstamās ekspedīcijās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl