Latvijas 99. dzimšanas diena ir klāt! Uzzini svētku programmu!

4 komentāri

Gan Rīgā, gan citviet Latvijā 18. novembrī plānoti daudzi pasākumi, kuros katram iespēja piedalīties.

Svētku rīts galvaspilsētā sāksies pulksten 9.00 no rīta ar ekumēnisko dievkalpojumu Rīgas Domā. Pēc tā ikviens aicināts piedalīties ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa.

Vēlāk –  11.novembra krastmalā notiks Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārā parāde. Savukārt ostas teritorijā būs apskatāma tehnikas izstāde.

Vakarā rīdzinieki un pilsētas viesi atkal aicināti pie Brīvības pieminekļa. Tur notiks svētku koncerts, kurā piedalīsies aktieri un mūziķi, tostarp ”Suitu sievas” un pianists Vestards Šimkus.

Savukārt no Kārļa Ulmaņa pieminekļa sāksies lāpu gājiens. Tā norises dēļ būs slēgta satiksme Valdemāra ielā un 11. novembra krastmalā. Lāpu gājiens noslēgsies pie Brīvības pieminekļa, kur astoņos vakarā klātesošos uzrunās Valsts prezidents Raimonds Vējonis, bet pēc tam Brīvības piemineklis izgaismosies īpašā gaismas uzvedumā “99”, kas būs viens no gaismas festivāla “Staro Rīga” priekšnesumiem.

Deviņos visi kopā dziedāsim valsts himnu. Pēc tās arī krāšņais salūts 11. novembra krastmalā.

Tāpat rīt visā Latvijas teritorijā norisināsies akcija ”Gaismas ceļš Latvijai”, iededzot svecītes vai ejot lāpu gājienā. Garākais no tiem solās būt Jūrmalā.

TOP komentāri

 • vasja
  +4 +2 -2

  vasja

  Fantastiska programma,, un es ne par saturu bet par raksta formu,, vienīgais laiks ir 9 no rīta,, a kā mums uzminēt tieši cik ir domāts ar laiku Vēlāk, vai Vakarā,,, kā saprast ka 13,30 nozīmē Vēlāk????
 • bobs #2
 • Dzintars
  +3 +1 -2

  Dzintars

  Protams, kā ikgadējais studentu korporāciju un citu akadēmisko mūža organizāciju gājiens atkal tiek ignorēts, jo tajā nepiedalās augstākās valsts amatpersonas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl