Latvijai piegādātas vēl 19 200 “Johnson&Johnson” vakcīnas pret Covid-19 devas

1 komentārs
Latvijai piegādātas vēl 19 200 “Johnson&Johnson” vakcīnas pret Covid-19 devas
REUTERS/SCANPIX

Šodien Latvija saņēmusi vēl 19 200 “Johnson&Johnson” (J&J) meitasuzņēmuma ražotās vakcīnas pret Covid-19 devu, un, saskaņā ar ražotāja sniegto informāciju, nākamā piegāde tiek plānota nākamajā otrdienā, kad gaidāmas vēl 19 200 devas, aģentūru LETA informēja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Inga Vasiļjeva.

Vakcinācijas darba grupa lēmusi J&J vakcīnas novirzīt gan stacionāros guļošiem pacientiem, personām, kurām vakcinācija jāveic mājās, guļošajiem pacientiem un personām, kas vecākas par 80 gadiem un viņu mājsaimniecības locekļiem, personām ar garīgās veselības traucējumiem, to iestāžu klientiem, kas sniedz sociālos pakalpojumus ar izmitināšanu, kā arī visu iedzīvotāju grupu vakcinēšanai ģimenes ārstu praksēs un ārstniecības iestādēs, tajā skaitā vakcinācijas punktos tirdzniecības centros un izbraukumos.

Pēc pakalpojumu sniedzēju veikto pasūtījumu apkopošanas un apstrādes J&J vakcīnu piegādes vakcinācijas pakalpojuma sniedzējiem tiks veiktas ceturtdien un piektdien, sacīja Vasiļjeva.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā pēc ilgāka pārtraukuma, kas bija radies ražotāja problēmu dēļ, tika atjaunotas J&J vakcīnas devu piegādes Latvijai.

1 komentārs