Komentāri

Šonedēļ Latvijas kinoteātros un visā pasaulē vairāk nekā 300 vietās notiek starptautiskais īsfilmu kinofestivāls “Manhattan Short”.

Šogad festivāla skates programma ir jo īpaša Latvijai, – pirmo reizi festivāla vēsturē starp festivāla 10 finālistēm ir filma no Latvijas – režisora Pāvela Gumennikova īsfilma “Sarauj, Just!”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pāvels Gumennikovs
Režisors

Tā nav filma par cilvēkiem ar invaliditāti, bet tā ir filma par to, ja mēs ticam un gribam sasniegt savus mērķus, ir vienkārši jāiet un jādara. Filma ir balstīta uz patiesiem notikumiem un filmā arī spēlē puisis, par kuru ir stāsts.

“Manhattan Short” ir lielākais starptautiskais īsfilmu festivāls pasaulē un ir īpašs ar to, ka tiesneši ir paši skatītāji kinozālē, – katrs skatītājs saņem anketu un balso par viņaprāt labāko īsfilmu un aktieri.

Līdz ar dalību “Manhattan Short” īsfilma “Sarauj, Just!” ir kvalificējusies Oskara nominācijām. “Sarauj, Just!” galvenajā lomā ir Latvijas sēdvolejbola komandas uzbrucējs Aleksandrs Ronis.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl