Komentāri

Šonedēļ Latvijas kinoteātros un visā pasaulē vairāk nekā 300 vietās notiek starptautiskais īsfilmu kinofestivāls “Manhattan Short”.

Šogad festivāla skates programma ir jo īpaša Latvijai, – pirmo reizi festivāla vēsturē starp festivāla 10 finālistēm ir filma no Latvijas – režisora Pāvela Gumennikova īsfilma “Sarauj, Just!”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pāvels Gumennikovs
Režisors

Tā nav filma par cilvēkiem ar invaliditāti, bet tā ir filma par to, ja mēs ticam un gribam sasniegt savus mērķus, ir vienkārši jāiet un jādara. Filma ir balstīta uz patiesiem notikumiem un filmā arī spēlē puisis, par kuru ir stāsts.

“Manhattan Short” ir lielākais starptautiskais īsfilmu festivāls pasaulē un ir īpašs ar to, ka tiesneši ir paši skatītāji kinozālē, – katrs skatītājs saņem anketu un balso par viņaprāt labāko īsfilmu un aktieri.

Līdz ar dalību “Manhattan Short” īsfilma “Sarauj, Just!” ir kvalificējusies Oskara nominācijām. “Sarauj, Just!” galvenajā lomā ir Latvijas sēdvolejbola komandas uzbrucējs Aleksandrs Ronis.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl