Komentāri

Šonedēļ Latvijas kinoteātros un visā pasaulē vairāk nekā 300 vietās notiek starptautiskais īsfilmu kinofestivāls “Manhattan Short”.

Šogad festivāla skates programma ir jo īpaša Latvijai, – pirmo reizi festivāla vēsturē starp festivāla 10 finālistēm ir filma no Latvijas – režisora Pāvela Gumennikova īsfilma “Sarauj, Just!”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pāvels Gumennikovs
Režisors

Tā nav filma par cilvēkiem ar invaliditāti, bet tā ir filma par to, ja mēs ticam un gribam sasniegt savus mērķus, ir vienkārši jāiet un jādara. Filma ir balstīta uz patiesiem notikumiem un filmā arī spēlē puisis, par kuru ir stāsts.

“Manhattan Short” ir lielākais starptautiskais īsfilmu festivāls pasaulē un ir īpašs ar to, ka tiesneši ir paši skatītāji kinozālē, – katrs skatītājs saņem anketu un balso par viņaprāt labāko īsfilmu un aktieri.

Līdz ar dalību “Manhattan Short” īsfilma “Sarauj, Just!” ir kvalificējusies Oskara nominācijām. “Sarauj, Just!” galvenajā lomā ir Latvijas sēdvolejbola komandas uzbrucējs Aleksandrs Ronis.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl