Komentāri

Drošības policija un Latvijas robežsardze šodien esot pārliecinājusi Saeimas Eiropas lietu komisijas deputātus, ka patvēruma meklētāji pirms atvešanas uz Latviju tiekot kārtīgi pārbaudīti. Pēc iekšlietu ministrijas pārstāvju teiktā – nākamā grupa plānota Latvijā ierodamies marta beigās.

Tā kā tika skatīta ierobežotas pieejamības informācija, Eiropas lietu komisijas sanāksme šodien bija slēgta. Taču patvēruma meklētāju Grieķijā un Itālijā atlasi veicošie sakaru virsnieki kā vienu no problēmām nosaukuši personas bez identifikācijas dokumentiem. Šādā veidā, piemēram, Lībijas un Marokas iedzīvotāji melo un uzdodas par sīriešiem, lai gūtu legālu atļauju palikšanai Eiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas sakaru virsnieki arī turpmāk centīsies bēgļu kvotu izpildīt ar patvēruma meklētājiem, kuriem ir skaidra izcelsme. Tāpat Saeimas deputātiem paskaidrots, ka viens no drošības testiem ir patvēruma meklētāju sociālo tīklu, piemēram, Facebook, analīze.

Foto

“Pēc ierakstiem internetā, kā šis cilvēks darbojas dažādās interneta vidēs. Daudz kas, ko cilvēks par sevi raksta vai ievieto par sevi liecina par personību un interesēm. Kādi radikāli uzskati, vai ir noslieces uz nekārtībām, situācijas destabilizāciju, Eiropeiskā dzīvesveida un vērtību nicināšanu. Tās ir tās lietas, kas attiecīgi tiek pārbaudītas,” skaidro Vienotības deputāte Lolita Čigāne.

Robežsardzes sakaru virsnieki Saeimas Eiropas lietu komisijas deputātiem arī paskaidrojuši, ka ir ļoti grūti izpildīt Latvijai atvēlēto bēgļu kvotu. Personām tiekot godīgi atbildēts, kas viņus sagaida Latvijā sadzīviski, no kultūras viedokļa, laikapstākļiem un sociālā atbalsta veidā. Tas potenciālos bēgļu atbaida, un viņi neizvēlas Latviju.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl