Komentāri

Pie savas nozares “Oskara” tikuši Latvijas galda spēļu izgudrotāji. Viņu radītā spēle par pingvīnu skolu ieguvusi šā gada prestižāko apbalvojumu galda spēļu jomā pasaulē.

Apbalvošana notika pirmdien, 19. jūnijā, Vācijā. Lai arī spēle “Ice-Cool” uzvarējusi bērnu spēļu kategorijā, tā spēj aizraut arī pieaugušos.

Galda spēle “Ice Cool” ir pingvīnu skola, kurā dežurantam jānoķer nešpetni skolēni, kas grib izmukt no klases un cenšas savākt sev zivis pirms pusdienu pārtraukuma.

Pa spēles laukumu jāvirza pingvīnu figūriņas – tās arī ir viena no unikālajām lietām šajā spēlē, jo spēlētājs var tām likt slīdēt, virpuļot un pat lēkt pāri sienām.

Otra inovācija ir spēles laukums – veidots pēc “kaste kastē” principa, ļaujot to ērti salikt un glabāt.

Četru latviešu puišu izdomātā spēle, kas guvusi starptautisku atzinību un nu ieguvusi pasaulē prestižāko galda spēļu balvu, izdomāta gluži nejauši.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl