Latvijā valda “nodokļu putra”, taču kuram jāatbild?

1 komentārs

Kā patlaban notiekošo nodokļu jomā vērtē Latvijas iedzīvotāji un kuram jāatbild par radīto haosu un steigu?

TNS veiktā aptaujā secināts, ka tikai 5% Latvijas iedzīvotāju piekrīt apgalvojumam, ka nodokļu politikas plānošana un īstenošana Latvijā ir sakārtota. Tomēr absolūtais vairums tam nepiekrīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kuram būtu jāatbild par radušos situāciju? Latvijas iedzīvotāji visbiežāk norādījuši, ka par to jāatbild valdībai un Saeimai.

Tālāk atbildības skalā seko Finanšu ministrija, un jau stipri mazāk iedzīvotāju norāda, ka atbildība par radītajām neskaidrībām nodokļu politikas plānošanā un īstenošanā Latvijā būtu jāuzņemas atsevišķām organizācijām un biedrībām.

TOP komentāri

  • esija
    0 0 0

    esija

    Jus zinajat,,,..aizejo uz soc..dienestu..Jus neiegusiet sev velamo info par pensiju..biju ari Pareks iela;''Vieniga atbilde.,Nav verts piestradat un maksat nodoklus,Jusu pensijas lielums nemainisies..Vai ta ir nekompentence vai ari tiesam ta ir

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl