Komentāri
Latvijā uzturas 70 000 trešo valstu pilsoņi; ir gatavs jauns plāns saistībā ar viņu iekļaušanos sabiedrībā

Tapis jauns plāns par nākamajos divos gados veicamajiem sabiedrības integrācijas pasākumiem, tostarp attiecībā uz patvēruma meklētājiem. Šodien to nodos saskaņošanai ieinteresētajām institūcijām.

Plānā minētie rīcības virzieni skar gan nacionālo identitāti, gan pilsoniskās sabiedrības aktivitātes un integrāciju, tāpat liela uzmanība pievērsta arī imigrantu iekļaušanai.

Kultūras ministrija rēķina, ka Latvijā patlaban uzturas aptuveni 70 000 trešo valstu pilsoņu. Galvenokārt viņus uz Latviju atveduši darba meklējumi, ģimenes apvienošana vai studijas. Latvija arī papildus apņēmusies uzņemt no citām Eiropas valstīm pārvietotos patvēruma meklētājus.

Lai iekļautu šos cilvēkus mūsu sabiedrībā, dokuments paredz nodrošināt ievadkursu par Latviju vismaz 530 cilvēkiem, kā arī sniegt sociālā darbinieka un mentora atbalstu vidēji 390 cilvēkiem gadā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl