Komentāri

No aiznākamā gada vidus Latvijā uzņēmumiem un iedzīvotājiem plānots piešķirt oficiālu adresi elektroniskajā vidē. Ar tās starpniecību personas varēs saņemt oficiālo korespondenci, ko tām nosūtījušas dažādas valsts iestādes. Ko par šo ieceri domā Latvijas iedzīvotāji?

6% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka ir labi informēti par ieceri ieviest oficiālās elektroniskās adreses, savukārt 39% iedzīvotāju atzinuši, ka ir kaut ko par to dzirdējuši. Tikmēr puse (51%) iedzīvotāju norādījuši, ka nav neko dzirdējuši par oficiālo elektronisko adrešu būtību, bet 4% nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

59% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ideju par oficiālu elektronisko adrešu izveidi. Tikmēr 17% to neatbalsta. Vēl ceturtā daļa (24%) iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Ko domā tu? Raksti komentāros!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl