Komentāri

No aiznākamā gada vidus Latvijā uzņēmumiem un iedzīvotājiem plānots piešķirt oficiālu adresi elektroniskajā vidē. Ar tās starpniecību personas varēs saņemt oficiālo korespondenci, ko tām nosūtījušas dažādas valsts iestādes. Ko par šo ieceri domā Latvijas iedzīvotāji?

6% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka ir labi informēti par ieceri ieviest oficiālās elektroniskās adreses, savukārt 39% iedzīvotāju atzinuši, ka ir kaut ko par to dzirdējuši. Tikmēr puse (51%) iedzīvotāju norādījuši, ka nav neko dzirdējuši par oficiālo elektronisko adrešu būtību, bet 4% nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

59% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ideju par oficiālu elektronisko adrešu izveidi. Tikmēr 17% to neatbalsta. Vēl ceturtā daļa (24%) iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Ko domā tu? Raksti komentāros!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl