Komentāri

No aiznākamā gada vidus Latvijā uzņēmumiem un iedzīvotājiem plānots piešķirt oficiālu adresi elektroniskajā vidē. Ar tās starpniecību personas varēs saņemt oficiālo korespondenci, ko tām nosūtījušas dažādas valsts iestādes. Ko par šo ieceri domā Latvijas iedzīvotāji?

6% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka ir labi informēti par ieceri ieviest oficiālās elektroniskās adreses, savukārt 39% iedzīvotāju atzinuši, ka ir kaut ko par to dzirdējuši. Tikmēr puse (51%) iedzīvotāju norādījuši, ka nav neko dzirdējuši par oficiālo elektronisko adrešu būtību, bet 4% nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

59% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ideju par oficiālu elektronisko adrešu izveidi. Tikmēr 17% to neatbalsta. Vēl ceturtā daļa (24%) iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Ko domā tu? Raksti komentāros!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl