Latvijā trešajai daļai 15 gadus vecu pusaudžu ir dzimumdzīve

Komentāri

Trešajai daļai no 15 gadus veciem jauniešiem Latvijā jau ir bijusi dzimumdzīve, atklāj starptautisks pētījums. Turklāt Latvijā seksuālās attiecības tiek uzsāktas arvien agrāk, liecina tendence.

“Latvija jau ļoti ilgus gadus piedalās vienā starptautiskā pētījumā, kas norisinās vairāk nekā 30 Eiropas valstīs, kur tiek aptaujāti 15 gadus veci skolu jaunieši. No šiem jauniešiem trešajai daļai jau ir bijusi dzimumdzīve,” atklāj Anda Ķīvīte, sabiedrības veselības speciāliste, RSU docente.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču tajā pašā laikā Latvijas iedzīvotāju zināšanas par dzimumdzīvi ir visai vājas. Piemēram, laikā no Jāņiem līdz Pēteriem venerologu pacientu skaits ik gadu palielinās par piekto daļu.

Skaties video un uzzini vairāk!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl