Latvijā tapusi modīga atstarojošo apģērbu kolekcija

Komentāri

Ik gadu uz Latvijas autoceļiem iet bojā desmitiem gājēju un velosipēdistu. Sākoties gada tumšajam periodam, “neredzamo” satiksmes dalībnieku problēma kļūst arvien aktuālāka.

Piektdien, 27. oktobrī, Valsts policija sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju projektā “Atstarotājvīrs” rīko īpašu modes skati, lai atgādinātu gājējiem un velosipēdistiem par atstarotāju nepieciešamību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis, jautājums par gājēju drošību diennakts tumšajā laikā ir aktuāls katru gadu.

Normunds Krapsis
Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks

Kad stājās spēkā norma par atstarojošo vestu nēsāšanu, izskanēja replikas: “Kā tā? Valsts policija tagad noteiks, kā cilvēkiem ģērbties?” Šeit nav runa par modi, bet par to, ka mazāk aizsargātie satiksmes dalībnieki var domāt par šo atstarojošo elementu lietošanu. Policija otro gadu pēc kārtas rīko šādu akciju, kad ar modes palīdzību varam visu šo pasākumu padarīt krietni skaistāku. Tas ir veids, kā varam pievērst sabiedrības uzmanību, lai šādi traģiskie negadījumi būtu mazāk.

 

Šogad atstarojošo apģērbu un aksesuāru kolekciju “SPIID” radījusi Latvijas Mākslas akadēmijas maģistrante Sabīne Vīksne. Tērpu kolekcijas modes skate notiks piektdien, 27. oktobrī, plkst. 19.00 uz nepabeigtā tilta – Daugavgrīvas ielā 32, Rīgā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl