1 komentārs

2. Padomi reģioniem un to administrācijai

2/12

Tehniskā palīdzība – 20 tūkstoši eiro

Kā skaidroja Ārlietu ministrijas preses sekretārs-vēstnieks Kārlis Eihenbaums, pagājušajā gadā valsts budžetā tehniskās palīdzības sniegšanai Ukrainai bija pieejami 20 tūkst. eiro.

Atsaucoties uz Ukrainas puses vēlmi pārņemt Latvijas pieredzi, Latvija 2014. gadā organizēja darbseminārus-vizītes reģionālās reformas, e-pārvaldes, pretkorupcijas, energoefektivitātes, piensaimniecības jomā, kurās piedalījās valsts un nevalstisko organizāciju pārstāvji, iepazīstot praktiskos aspektus, kā arī apmācību kursus Latvijas augstskolās.

2. Padomi reģioniem un to administrācijai

2/12
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl