Komentāri

Latvijas simtgadei sagādāta vērienīga dāvana – nebijusi multimediāla deju izrāde ar profesionāliem māksliniekiem “Arēnā Rīga”.

Vērienīga, unikāla, nebijusi, personīga un mūsdienīga – tā īsumā var raksturot multimediālo deju izrādi “Abas Malas”, kas notiks “Arēnā Rīga” un būs viens no kulminācijas pasākumiem Latvijas simtgadē – izrāde būs skatāma 17., 18. un 19. novembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Abas Malas” būs izrāde, kurā satiekas mūzika, deja un mūsdienu tehnoloģijas. Un kopā tiek stāstīts Latvijas, mūsu visu, stāsts. Katrs multimediālās deju izrādes vizuālās izteiksmes elements – horeogrāfija, scenogrāfija, gaismu režija, televīzijas kameru darbs un video projekcijas – tiek veidots kā vienots veselums.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl