3 komentāri
Latvijā sievietes sagaida garāks darba mūžs nekā vīriešus, liecina pētījums
Kopumā ES cilvēkiem paredzamais darba mūžs ir 35,6 gadu. (Zane Bitere / LETA)

Latvija un Lietuva ir vienīgās Eiropas Savienības (ES) valstis, kurās tiek paredzēts, ka sievietēm darba dzīves ilgums būs garāks nekā vīriešiem, liecina “Eurostat” apkopotie dati par situāciju darba tirgū 2016. gadā.

Pēc statistikas datiem, sievietes Latvijā savas dzīves laikā varētu nostrādāt 35,6 gadus, savukārt vīrieši – 35,5 gadus. Lietuvā starpība ir lielāka, – tur paredzams, ka sievietes varētu nostrādāt 35,9 gadus, bet vīrieši – 35,5 gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā ES cilvēkiem paredzamais darba mūžs ir 35,6 gadi. Vienlaikus, “Eurostat” dati liecina, ka visilgāk var nākties strādāt iedzīvotājiem Zviedrijā – tur iespējamais darba mūžs ir 41,3 gadu, taču Itālijā paredzams zemākais darba dzīves ilgums visā ES – vidēji 31,2 gadi.

ES iedzīvotāju darba dzīves ilguma pētījumā aplūkots to gadu skaits, ko šobrīd 15 gadus veca persona var sagaidīt pavadām darba tirgū, esot vai neesot darba attiecībās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl