3 komentāri
Latvijā sievietes sagaida garāks darba mūžs nekā vīriešus, liecina pētījums
Kopumā ES cilvēkiem paredzamais darba mūžs ir 35,6 gadu. (Zane Bitere / LETA)

Latvija un Lietuva ir vienīgās Eiropas Savienības (ES) valstis, kurās tiek paredzēts, ka sievietēm darba dzīves ilgums būs garāks nekā vīriešiem, liecina “Eurostat” apkopotie dati par situāciju darba tirgū 2016. gadā.

Pēc statistikas datiem, sievietes Latvijā savas dzīves laikā varētu nostrādāt 35,6 gadus, savukārt vīrieši – 35,5 gadus. Lietuvā starpība ir lielāka, – tur paredzams, ka sievietes varētu nostrādāt 35,9 gadus, bet vīrieši – 35,5 gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā ES cilvēkiem paredzamais darba mūžs ir 35,6 gadi. Vienlaikus, “Eurostat” dati liecina, ka visilgāk var nākties strādāt iedzīvotājiem Zviedrijā – tur iespējamais darba mūžs ir 41,3 gadu, taču Itālijā paredzams zemākais darba dzīves ilgums visā ES – vidēji 31,2 gadi.

ES iedzīvotāju darba dzīves ilguma pētījumā aplūkots to gadu skaits, ko šobrīd 15 gadus veca persona var sagaidīt pavadām darba tirgū, esot vai neesot darba attiecībās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl