Komentāri

Pasaules Antidopinga aģentūra sniegusi atzinumu par Latvijas progresu, reformējot antidopinga sistēmu. Darbs norit sekmīgi, un mūsu sportistiem vairs nedraud aizliegums piedalīties olimpiskajās spēlēs un citās starptautiskās sacensībās, trešdien vēstīja raidījums ”LNT Ziņas”.

Šāds risks pastāvēja, jo, veicot Latvijas antidopinga sistēmas auditu, tika atklāti daudzi trūkumi. Rudenī valdība nolēma sākt antidopinga sistēmas reformu, lai tā pilnībā atbilstu jaunajām starptautiskajām prasībām, kas ļautu izvairīties no bargām sankcijām. Viens no būtiskākajiem bija lēmums veidot jaunu, neatkarīgu iestādi – Antidopinga aģentūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ”LNT Ziņas” noskaidroja Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK), lai gan Pasaules Antidopinga aģentūra sniegusi dažas rekomendācijas, vairs nepastāv risks, ka Latvijas sportisti varētu tikt diskvalificēti. “Jā, tas pirmais risks ir novērsts. Tiešie pārmetumi par nekā nedarīšanu šajā jomā vairs nav. Notiek normāls organizatoriskais darbs, lai šo sistēmu novestu līdz pilnībai atbilstoši starptautiskām prasībām,” raidījumam norādīja LOK prezidents Aldons Vrubļevskis.

Jau vēstīts, ka antidopinga pārkāpumu dēļ no dalības olimpiskajās spēlēs diskvalificēta Krievija. Starptautiskās Olimpiskās komitejas vakar vakarā pieņemtais lēmums nozīmē, ka Krievijai būs liegts piedalīties ziemas olimpiskajās spēlēs, kas februārī notiks Phjončhanā, Dienvidkorejā.

Vienlaikus nolemts atsevišķiem krievu sportistiem, kuri nav pārkāpuši antidopinga noteikumus, ļaut piedalīties ziemas spēlēs. Tāpat kļuvis zināms, ka Phjončhanā tiks rīkota īpaša medaļu pasniegšanas ceremonija tiem atlētiem, kuriem Krievijas manipulāciju dēļ medaļas tika “nozagtas” Soču ziemas olimpiskajās spēlēs. Līdz ar to Latvijas skeletonisti un bobslejisti uz goda pjedestāla kāps Phjončhanā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl