Komentāri

Latvijā salīdzinājumā, piemēram, ar Ziemeļvalstīm, arodbiedrības ir vājas, un to lomai dažādu ar darbaspēku saistītu jautājumu risināšanai mūsu valstī vajadzētu būt lielākai, tā izteicies ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. Kā arodbiedrības vērtē iedzīvotāji?

Lūgti 10 punktu skalā novērtēt to, cik spēcīgas ir Latvijas arodbiedrības, kur 1 nozīmē “ļoti vājas”, bet 10 – “ļoti spēcīgas”, Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā sniegtais vidējais vērtējums ir 3,9 punkti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punktu) sniegusi desmitā daļa (9%) iedzīvotāju. Salīdzinoši vidēju vērtējumu (5 vai 6 punkti) snieguši 29% iedzīvotāju. Bet vairums – 56% aptaujāto snieguši salīdzinoši zemāku vērtējumu (1 līdz 4 punkti). Vēl 6% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu vērtējumu arodbiedrību darbam.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl