Latvijā sākts sirsnīgs projekts – entuziasti sola trūcīgām ģimenēm par baltu velti izremontēt dzīvokli

3 komentāri
Latvijā sākts sirsnīgs projekts – entuziasti sola trūcīgām ģimenēm par baltu velti izremontēt dzīvokli
Foto avots: Remonts par Smaidu

“Remonts par smaidu” – uzsākts šāds interesants un visnotaļ sirsnīgs projekts, kurā kādai ģimenei par baltu velti (pareizāk sakot – par smaidu) tiek solīts sataisīt remontu dzīvoklī, turklāt piesaistot dizaineri un lieliskus meistarus.

Kā portālam Skaties.lv stāstīja viens no projekta organizatoriem Elvis Comikovs, “šajā projektā ieguldām savu darbu un tieši to, ko vislabāk protam un ar ko pelnām sev iztiku”. “Šis ir labdarības projekts, kura ideja ir uztaisīt remontu par baltu velti, bet trūcīgām ğimenēm,” stāsta Comikovs.

Patlaban jau ir piesaistīti uzņēmumi, kuri labprāt piedalītos šajā labdarības projektā, taču tagad tiek meklēta arī kāda ģimene.

“Ja Jums ir informācija par kādu ģimeni, lūdzam rakstīt mums uz [email protected]!” aicina projekta autori!

“Radīt projektu, kurš palīdzēs izbaudīt dzīvi kaut uz neilgu laiku, cilvēkiem kuri sapņo, par to, ko daudzi cilvēki uzskata par savu ikdienu. Apģērbties, paēst kādā restorānā, aiziet pie zobārsta, un vienkārši atpūsties no ikdienas. Tās ir tikai dažas no mūsu projekta vēlmēm pret ģimenēm, kuras vēlamies pārsteigt, likt noticēt, ka dzīve turpinās un atgriezt spēkus jaunu mērķu sasniegšanai,” par projekta ideju un nākotnes mērķiem stāsta Comikovs.

Viņš atzīst – šādus projektus labprāt realizētu trīs četras reizes gadā.

“Atbalstītāju piesaiste projektam aizņem ļoti daudz laika no mūsu ikdienas, diemžēl mēs neesam uzņēmēji vai televīzija un paralēli šim projektam, mums ir arī jādomā par savām ģimenēm. Kaut 24 stundas diennaktī, mums ir par maz, lai visu paspētu,” saka viens no projekta autoriem.

Foto!

“Kad uzsākām, saņēmām vēstules un zvanus pēc palīdzības no daudzām citām Latvijas pilsētām. Nodegušas mājas, pelējuma pārņemti dzīvokļi, nodeguši vadi. Kā nu kuram – citam vienkārši dzīve vienā dienā pārvērtusies ļaunā murgā, kad nākot no darba uz mājām tu saproti, ka no mājas ir palikusi tikai pelnu kaudze, kurā izkūp visas dzīves laikā ieguldītais. Tas ir tikai viens piemērs no daudzajiem, ko esam uzklausījuši un kas ir mūs aizkustinājuši un radījuši pienākumu, censties palīdzēt, arī ģimenēm ārpus Rīgas,” norāda Comikovs.

Lai varētu īstenot labdarības projektu, tagad tiek noliktavas telpas, kur ik viens varēs ziedot savus neizstrādātos būvmateriālus. “Kā saka – ja santīmu nekrāsi, pie lata netiksi. Tāpat ir ar jebko. Saliekot kopā to, ko citi izmet ārā, tas var pietikt, lai kādam mājās taptu patīkamas pārmaiņas. Visus būvmateriālus mums ir piekritusi izvadāt Omniva. Tāpat arī plānos ir pašiem braukt uz citām Latvijas pilsētām pēc būvmateriālu pārpalikumiem. Šādus izbraucienus, iepriekš plānojam izziņot mūsu sociālajos tīklos, kā arī mūsu mājaslapā. Transportu šādiem izbraucieniem ir piekrituši dot Buvserviss.lv.

Katrs uzņēmuma logo mums palīdz noticēt, ka mēs visi kopā varam piepildīt kaut mazu sapni, daudzām ģimenēm!