Latvijā sākta kampaņa mātes piena bankas izveidei

Komentāri

Latvijā sākta vērienīga labdarības kampaņa pirmās mātes piena bankas izveidei, kas dotu būtisku ieguldījumu priekšlaikus dzimušu mazuļu attīstībā.

Latvijā katru gadu aptuveni tūkstotis jeb 6% bērniņu dzimst priekšlaicīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laikā, kad viņu dzīvība vēl ir tik trausla, bērniņiem augt un veseļoties var palīdzēt mātes piens, kas ir vislabākais uzturs zīdaiņa pirmajos dzīves mēnešos.

Diemžēl ne visām māmiņām, mazulim piedzimstot pirms laika, ir savs piens. Teju visur Eiropā ar krūti barojošām sievietēm ir iespēja būt par donoru un ziedot savu pienu tām mammām, kurām piena nepietiek.

Pašlaik Latvija un Rumānija ir vienīgās valstis Eiropā, kurās nav izveidota mātes piena banka. Tāpēc ar labdarības kampaņas palīdzību cer tādu izveidot.

Šāda piena analizatora izmaksas lēšamas ap 27 000 eiro. Taču visa projekta īstenošanai vajadzīgs 61 000 eiro.

Tāpēc līdzcilvēki tiek aicināti iesaistīties Latvijā pirmās piena bankas izveidē ziedojot.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl