Latvijā populārs kļūst jauns tūrisma veids – veselības maršruti

Komentāri

Veselības maršruti darbojas visu gadu, un tajos labprāt iesaistās gan seniori, gan bērnudārzu grupiņas, gan jaunās māmiņas ar bērniem. Tās ir dabas takas, kuru veidotāji to maršrutā iekļāvuši dažādus papildu uzdevumus.

Veselības maršrutus izstrādājuši fizioterapeiti, un tajos iekļauti vingrinājumi visām muskuļu grupām – gan vēdera presei, gan sānu un kāju muskulatūrai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Anete Jagmane, veselīga dzīves veida piekritēja:

Pārsvarā sanāk laiku pavadīt birojā, tāpēc – lai apvienotu patīkamo ar lietderīgo, sākām nākt nelielā pastaigā. Mēs savu pusdienlaiku izmantojam, piemēram, nevis sēžot kafejnīcā pie galda, bet nākot pastaigāties, labi pasmejoties un labi pavadot laiku.

“Katrā reģionā tika atrasta pilsēta, kuras pašvaldība ir veselības veicinošo pašvaldību tīklā, kuri ir gatavi nākt pretī, parādot, kur viņu pilsētā var ierīkot veselības maršrutu un tādā veidā gatavi rūpēties par saviem iedzīvotājiem. Ne katrs var nopirkt abonementu uz trenažieru zāli. Līdz ar to šī ir iespēja bezmaksas aktīvi atpūsties,” stāsta Laura Zvirbule, Aktīva ik diena projekta vadītāja.

Video!

Lasi vēl