Komentāri

Gandrīz divi duči izmēros iespaidīgu sniegavīru, kas izvietoti dažādās pilsētas vietās – tāds skats kopš pagājušajām brīvdienām paveras Dobelē. Turklāt viens no sniegavīriem ir veltīts Latvijā zināmākajam zivju ekspertam.

Ideja par to, ka Dobelei ziemas mēnešos jākļūst par gigantisku sniegavīru galvaspilsētu, pieder arhitektam Jānim Kukšam. Velkot paralēles arī ar krievu filmu ”Apsolītās debesis”, šogad apspēlēts astronautikas temats. Dobelē vienkopus ir objekti, kas atgādina par pagātni – antīko pasauli – un varbūt pat par nākotni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Dažādās pilsētas vietās kopā saskaitāmi ap 20 sniegavīru, un šī ir septītā reize, kad Dobeli ziemas laikā apdzīvo nekūstošie un tēlnieku rokām veidotie milzeņi. Daļa no tiem jau tapuši iepriekšējos gados, bet drīzumā esošajiem plānots piepulcēt vēl dažus.

Dobelei sniegavīri palīdz piesaistīt papildu uzmanību arī tūrisma jomā klusajā – ziemas sezonā, bet vietējie priecājas par akcentiem pilsētas vaibstos.

Pērn tika vēstīts, – dobelniekiem kauns par, iespējams, neglītāko Ziemassvētku egli Latvijā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl