Komentāri

Gandrīz divi duči izmēros iespaidīgu sniegavīru, kas izvietoti dažādās pilsētas vietās – tāds skats kopš pagājušajām brīvdienām paveras Dobelē. Turklāt viens no sniegavīriem ir veltīts Latvijā zināmākajam zivju ekspertam.

Ideja par to, ka Dobelei ziemas mēnešos jākļūst par gigantisku sniegavīru galvaspilsētu, pieder arhitektam Jānim Kukšam. Velkot paralēles arī ar krievu filmu ”Apsolītās debesis”, šogad apspēlēts astronautikas temats. Dobelē vienkopus ir objekti, kas atgādina par pagātni – antīko pasauli – un varbūt pat par nākotni.

Ekrānuzņēmumi

Dažādās pilsētas vietās kopā saskaitāmi ap 20 sniegavīru, un šī ir septītā reize, kad Dobeli ziemas laikā apdzīvo nekūstošie un tēlnieku rokām veidotie milzeņi. Daļa no tiem jau tapuši iepriekšējos gados, bet drīzumā esošajiem plānots piepulcēt vēl dažus.

Dobelei sniegavīri palīdz piesaistīt papildu uzmanību arī tūrisma jomā klusajā – ziemas sezonā, bet vietējie priecājas par akcentiem pilsētas vaibstos.

Pērn tika vēstīts, – dobelniekiem kauns par, iespējams, neglītāko Ziemassvētku egli Latvijā

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl