Komentāri

Gandrīz divi duči izmēros iespaidīgu sniegavīru, kas izvietoti dažādās pilsētas vietās – tāds skats kopš pagājušajām brīvdienām paveras Dobelē. Turklāt viens no sniegavīriem ir veltīts Latvijā zināmākajam zivju ekspertam.

Ideja par to, ka Dobelei ziemas mēnešos jākļūst par gigantisku sniegavīru galvaspilsētu, pieder arhitektam Jānim Kukšam. Velkot paralēles arī ar krievu filmu ”Apsolītās debesis”, šogad apspēlēts astronautikas temats. Dobelē vienkopus ir objekti, kas atgādina par pagātni – antīko pasauli – un varbūt pat par nākotni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Dažādās pilsētas vietās kopā saskaitāmi ap 20 sniegavīru, un šī ir septītā reize, kad Dobeli ziemas laikā apdzīvo nekūstošie un tēlnieku rokām veidotie milzeņi. Daļa no tiem jau tapuši iepriekšējos gados, bet drīzumā esošajiem plānots piepulcēt vēl dažus.

Dobelei sniegavīri palīdz piesaistīt papildu uzmanību arī tūrisma jomā klusajā – ziemas sezonā, bet vietējie priecājas par akcentiem pilsētas vaibstos.

Pērn tika vēstīts, – dobelniekiem kauns par, iespējams, neglītāko Ziemassvētku egli Latvijā

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl