Latvijā pirmo reizi nosēdušies ASV iznīcinātāji “F-35”

Latvijā, Lielvārdes bāzē, otrdien, 23. jūlijā, pirmo reizi nosēdušies divi moderni ASV iznīcinātāji “F-35”, aģentūrai LETA pavēstīja Aizsardzības ministrijas preses pārstāve Sandra Brāle.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • Aigars

  Aigars

  Nez pret ko tad viņi tur taisàs karot! Aizstàvi atradušies! Cik jau viņi izpostījuši valstis! Pat savi cilvèki neko nenozìmè 9/11!
  Nakamà valsts, Iràna! Kur atkal tiek izveidotas daźādas provokàcijas, lai tikai iebruktu! Lai viņi tinàs uz savu zemi un tur karo! Kad Amerikà pèdèjo reizi karoja?
  Aizstàvji, nebùt ne! Viņiem jau ir kas cits padomà! Slepkavas!
  Un nez kuri tad izveidoja tàdu terroristu grupèjumu kà Egil?
  Un tagad tajà visa ir ievilkta arì Latvija! Karot sagribèjušies! Nez ko visi ir iedomàjušies, ja kaut kas tàds notiks, tad tā būs tāda Play Station spèle!? Muļķi! Labàkà gadìjumà bùsim momentàli miruši, sliktàkajà visu atlikušo mūžu pagrabā slèpsimies!
  • Kartupelis ar mugurkaulu

   Kartupelis ar mugurkaulu

   Es skatos, ka tu voblēdāj sen pa rīkli neesi dabūjis??! Skaidrs, ka tava fašistiskā Irāna drīz tiks nobumbota kā smirdīgā Dienvidslāvija!!! Un vateņi arī drīz dabūs pa savām utainajām mugurām!!!
   • FIB

    FIB

    Tavs pràts ir fašistisks! Tur dzívo tàdi paši cilvèki kà tu!
    Ko tad tu domā, ka Krievija tā vienkārši bolīs acis kamēr viņai kāds taisīsies uzbrukt! Viņi arī ir labi attīstījuşi savus ieročus. Neesi aizmidzis 90ajos?
    Pirmie kuri dabūs pa ādu tie būs Baltijas valstis, jo tur ir NATO băzes un tuvăk pie Krievijas! Tā kā kustini savu pauri!
 • Jan Liekmann
 • Kaspars Dreiks

  Kaspars Dreiks

  😂😂anekdote...baigais notikums..vesels sižets par degvielas uzpildi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!