3 komentāri

Ņemot vērā studentu, kā arī kvalificēto pasniedzēju skaitu, Latvijā pietiktu ar trim līdz astoņām universitātēm – šādu viedokli “900 sekundēm” pauda Latvijas Universitātes (LU) rektors Indriķis Muižnieks un Rīgas Tehniskās universitātes rektors Leonīds Ribickis.

Šodien sākas vienotā reģistrācija studijām 12 Latvijas augstskolās, tostarp LU un RTU.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

L. Ribickis norādīja, ka pašreizējā situācijā pietiktu ar septiņām astoņām universitātēm, savukārt I. Muižnieks bija vēl skeptiskāks un pauda uzskatu, ka pietiktu ar trim četrām augstskolām.

RTU rektors norādīja, ka valsts finansējuma palielināšana augstskolām ļautu piesaistīt kvalificētus speciālistus un spētu uzlabot arī vietu augstskolu reitingos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl