Komentāri
Latvijā pēdējos gados pašnāvības izdarījuši divi bērni
Foto: Alden Chadwick/Flickr

Pēdējo divarpus gadu laikā pašnāvības Latvijā ir izdarījuši teju tūkstoš cilvēki, turklāt viņu vidū ir arī divi vēl 15 gadu vecumu nesasnieguši bērni, liecina Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centra apkopotā statistika.

Viens gadījums, kad bērns pats atņem sev dzīvību, ir bijis 2013. gadā, un vēl viens – 2014. gadā. Abi gadījumi ir Latgales reģionā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašnāvību statistikas cipars šā gada pirmo sešu mēnešu laikā ir satraucošs – šo dzīvi paši pārtraukuši jau 199 cilvēki. Savukārt pērnā gada laikā kopumā Latvijā paveiktas 365 pašnāvības, bet 2013. gada laikā – 381 pašnāvība.

Kā portālam Skaties.lv atzina Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centra direktore Aija Mežsarga, visizplatītākais pašnāvību veids Latvijā ir pakāršanās.

Jau ziņojām, ka, piemēram, Tukuma pusē vien gada laikā izdarītas 13 pašnāvības.

Tāpat šā gada laikā Latvijā savu dzīvi pārtraukuši divi policisti. Viens policists no dzīves šķīrās Smiltenes pusē, bet vēl viens – Daugavpilī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl