Latvijā pazīstami cilvēki aicina pasauli pārsteigt ar 100% aktivitāti vēlēšanās

4 komentāri

Aicinot pārsteigt pasauli ar 100% iedzīvotāju aktivitāti gaidāmajās 12. Saeimas vēlēšanās, Latvijas sabiedrībā pazīstami cilvēki – mūziķi, aktieri, TV sejas un citi – izveidojuši video, kurā mudina 4. oktobrī neslinkot un doties balsot par kādu no politiskajām partijām.

4. oktobrī doties ievēlēt simts tautas kalpus mudina komiķis Jānis Skutelis, mūziķis Jānis Holšteins-Upmanis, aktieri Andris Keišs un Ģirts Ķesteris, modes dizainere Natālija Jansone, mūziķis Shipsi, dīdžejs Toms Grēviņš, māksliniece Elita Platmanlniece, aktrise Elita Kļaviņa, TV sejas Valters Krauze un Jana Duļevska un radio un TV cilvēks Gustavs Terzens.

TOP komentāri

 • Zintarista
  0 0 0

  Zintarista

  Domāju, ka iet nobalsot ir mans pilsoņa pienākums.
  Esam tā pieraduši par visu vaimanāt, ka aizmirstam domāt par valsti.
 • zoss
 • Susuris
  0 0 0

  Susuris

  Piekrītu Agrim, 100% jau būtu neveselīgi, bet mērķis nav slikts, varbūt tad izdosies savākt vairāk procentu par nieka 59% kā pirms trim gadiem!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl