Komentāri

Daudzas ģimenes, kuras devušās dzīvot un strādāt uz citām valstīm, ātri zaudē saikni ar Latviju. Bērni, kuri dzimuši citās valstīs, bieži vien runā slikti vai vispār nerunā dzimtajā valodā.

Šogad jau otro reizi diasporas bērniem tiek organizēta vasaras nometne, un daudziem bērniem šī ir vienīgā iespēja ar vienaudžiem runāt latviski. Nometnē ir bērni no 10 valstīm, un galvenais mērķis ir latviešu valodas, vēstures un tradīciju apgūšana, lai sadarbojoties Latvijas un ārzemju latviešiem, stiprinātu piederības sajūtu Latvijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ilze Atardo
Nometnes vadītāja

Vakar noskatījāmies Daugavas muzejā filmu par Staburagu, – tās atsauksmes par to, ko ir ieguvuši, sapratuši, – viņiem patiešām liek mīlēt Latviju.

Paula
Dzīvo Īrijā

Es katru vasaru braucu pie vecmammas, viņa nesaprot angliski, tāpēc man jāzina latviešu valoda, lai varētu parunāt ar viņu.

Sestdien, 12. augustā,  nometni apmeklēja arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi, – bērni viņiem izrādīja gan veidotos rokdarbus, gan demonstrēja robotu cīņas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl