2 komentāri

“Piemēram, 40% no medmāsām, kas Latvijā pabeidz profesionālās skolas gaitas, brauc prom strādāt uz citām valstīm. Galvenais jautājums, kāpēc tā notiek – jo valdībai nav stratēģijas darba samaksas un nodokļu politikā. Mēs nevaram būt lētā darbaspēka valsts un gaidīt, ka cilvēki gribēs te palikt strādāt,” intervijā raidījumā “900 sekundes” pauda jaunais Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētājs Egils Baldzēns.

Baldzēns arī uzsvēra, ka pašiem strādājošajiem ir jāsaprot, ka ar spēcīgu arodbiedrību palīdzību ir iespējams uzlabot darba apstākļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zemā atalgojuma un valsts attieksmes dēļ emigrēt plāno liela daļa topošo ārstu

Nesakārtotā medicīnas sistēma ietekmē ne tikai pacientus un mediķus, bet arī topošos ārstus. Arvien vairāk medicīnas studentu savu nākotni redz ārzemēs gan Latvijas zemā atalgojuma, gan arī valsts attieksmes dēļ, jau iepriekš vēstīja raidījums “900 sekundes”.

Pēc Medicīnas fakultātes beigām tās absolventi kļūs par ārstiem rezidentiem. Strādājot un mācoties saņem vidēji 400 eiro mēnesī, kas, viņuprāt, nav adekvāts atalgojums.

TOP komentāri

 • Seniors
  0 0 0

  Seniors

  Tad , cinieties un pieradiet kad esiet spejigi nolikt pie vietas , so rauseju - izzadzeju bandu . Labprat , iestatos saja arodbiedriba , tikai nezinu , vai mirstigos tur - uznem !!!
 • Otto
  0 0 0

  Otto

  nevar, varbuut, meegginaasim, piennemsim peec tik un tik gadiem , centiisimies un tt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl