“Latvijā mēs visi esam savējie!” – “Labestības dienas” zvanu centrs saņem sirsnīgus zvanus

1 komentārs

Šonedēļ katru vakaru “Labestības dienas” zvanu centrā uz ziedotāju zvaniem atbild sabiedrībā iemīļoti un zināmi cilvēki.

Piektdien, 25. maijā, uz zvaniem atbild TV3 skatītājiem zināmais Ēriks Palkavnieks, LNT raidījuma “Degpunktā” vadītājs Kristaps Rūķītis, aktrise Esmeralda Ermale, šova “X Faktors” pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš un Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks Mārtiņš Daugulis Mārtiņš Daugulis.

“Man ir svarīgi palīdzēt mazajiem, jo kurš gan cits viņiem palīdzēs? Mēs esam pieaugušie, mums par mazajiem ir jārūpējas,” norāda Rūķītis

Gruzdiņš, kurš uz zvanu centru mērojis tālo ceļu no Rūjienas, stāsta: “Nav labākas vietas, kur šovakar būt. Tie lielākie palīdzētāji ir zvanītāji, kuri ziedo šo naudiņu.”

Savukārt Palkavnieks piebilst: “Man liekas, ka šī ir ļoti laba lieta, ko darīt šajā vakarā. Ja tāda iespēja ir dota, to vajaga izmantot. Palīdzēt bērniem – tas taču ir forši un mīļi.”

Šī vakara zvanu centra “darbinieki” norāda, ka saņēmuši zvanus arī no cilvēkiem, kuri paši ikdienā saskaras ar grūtībām.

“Te ir iespēja ieraudzīt tās īstās lietas, kas ir būtiskas. Šajā vakarā man ir zvanījuši cilvēki, kas paši ir pietuvojušies tai skarbajai dzīvei, kad ir nepieciešama palīdzība,” stāsta Daugulis.

Savukārt aktrise Esmeralda Ermale uzsver, ka ir svarīgi sniegt citiem palīdzību, jo neviens nekad nevar zināt, kas var atgadīties ar mums pašiem.

“Mēs katrs kādreiz esam bijuši slimi, mēs katrs kādreiz esam zaudējuši kādu cilvēku. Mēs ļoti labi apzināmies, cik svarīga ir palīdzīga roka un labs vārds. Neviens neesam apdrošināti pret slimībām vai negadījumiem. Ar jums jebkurā brīdī var notikt jebkas. Tāpēc vienīgais, ko varam darīt būt labi pret tiem, ar kuriem tas jau noticis. Tas ir veids, kā mēs pasauli varam padarīt labāku,” min Ermale.