15 komentāri

Pašreizējie notikumi valstī nav atstājuši vienaldzīgu kādu jaunieti, kurš publiskojis emocionālu uzrunu nākotnes Latvijai.

Savā uzrunā puisis pauž cerību, ka tauta joprojām apzinās savu spēku un turas kopā. Tajā pašā laikā viņš norāda uz neizmantotajām iespējām un nepareizajiem lēmumiem.

“Piedod, ka mēs necēlāmies, kad vajadzēja. Es zinu, ka tu to zini, bet es gribu to pateikt: mūs apzaga. Tevi apzaga. Piedod, ka mēs dzirdējām, kā tu kliedz, bet mēs neko nedarījām,” emocionāli uzlādētās uzrunas sākumā saka jaunietis. Video īsā laikā izpelnījies lielu popularitāti sociālajos tīklos un pāris dienu laikā skatīts jau vairākus desmitus tūkstošu reižu.

Video

TOP komentāri

 • Gina Pavelskopfa ( ex - Zaķe )
  +20 +20 0

  Gina Pavelskopfa ( ex - Zaķe )

  Jā-jaunais cilvēk-pēdējais laiks mums sadoties rokās,piecelties,būt stipriem,Tautai vajag kādu,kas aizsāk tautas uzmodināšanu un viss notiks. 100 mūdži laidīsies kā prusaki uz visām pusēm. Dievs,svētī Latviju.
 • Anita
  +15 +14 -1

  Anita

  Kaut vairāk mums būtu tādu cilvēku, tad varētu cerēt uz kādām pārmaiņām. Visi jau ir pieraduši tikai žēloties.
 • Valters Kivis
  +9 +9 0

  Valters Kivis

  Lai saeimas deputāti varētu strādāt tikai divus sasaukumus dzīves laikā. Jo ļoti daudziem deputātiem tas ir kā mūža amats. Divi sasaukumi ir pietiekoši ilgs laiks, lai ražīgi strādātu Latvijas valsts labā. Arī cilvēkiem būs lielāka interese par vēlēšanām, jo nebūs mūžīgais "vecie vēži citās kulītēs ".

  Nepieciešams ir veikt Satversmes grozījumus.

  Deputāti iespējams strādās ar lielāku atbildību. Un vairāk domās par valsts iedzīvotājiem un ne tikai par savu labumu. https://manabalss.lv/par-labaku-dzivi-latvija/show

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl