Latvijā mēģina ierasties divas personas, kas iekļautas “melnajā sarakstā”

Pievienot komentāru
Latvijā mēģina ierasties divas personas, kas iekļautas “melnajā sarakstā”
LETA

Jūrmalā sestdien notiekošā Baltijas foruma laikā kļuvis zināms par divām Krievijas personām, kuras ir iekļautas Latvijas melnajā sarakstā.

Vēl pirms foruma sākuma no valsts tika izraidīta Krievijas propagandas informācijas aģentūras Rossija segodņa galvenā producente Ella Taranova. Viņa ieradās ar lidmašīnu un jau bija atbraukusi uz Jūrmalu, kur viņu aizturēja robežsargi. Taranovai esot Šengenas vīza, ko izsniegusi kāda cita valsts. Viņa apgalvo, ka nav zinājusi, ka jau 2014.gadā ir iekļauta Latvijai nevēlamo personu sarakstā.

Savukārt pēc Krievijas vēstnieka Latvijā informācijas, melnajā sarakstā esot arī aktieris Dmitrijs Pevcovs. Dmitrija Pevcova koncerts bija plānots Rīgā novembrī.

Notiek Urbanoviča rīkotais Baltijas forums, kurā spriež par ES un Krievijas attiecībām

Sestdien, 22. oktobrī, Jūrmalā notiek ikgadējais starptautiskais Baltijas Forums ”Krievija – Eiropas Savienība: savstarpējās atkarības izaicinājumi un jaunās dienaskārtības veidošana”.

Pasākumā paredzēts turpināt jau pērn iesākto diskusiju par Krievijas – Eiropas Savienības attiecībām un to ietekmējošajiem faktoriem. Politiķa Jāņa Urbanoviča rīkotajā forumā tiek spriests par drošības jautājumiem Eiropā, gan par Krievijas – Eiropas ekonomiskās sadarbības iespējām, analizēs ekonomisko sankciju efektivitāti, kā arī diskutēs par plašākiem Krievijas – Eiropas attiecības ietekmējošiem faktoriem, tādiem kā transatlantiskās partnerības stiprināšanas tendencēm ASV un Krievijas sadarbību ar Ķīnu.

Video

Lasi vēl