59 komentāri
Latvijā izvērš Vladimiru Putinu slavinošu T kreklu tirdzniecību
Foto avots: Facebook/БАЗАР-BaZaR

Latvijā internetā nopērkami T krekli, kurus rotā Krievijas prezidenta Vladimira Putina attēli. Kaimiņvalsts līderis tajos attēlots gan kā svētais, gan kā militārists, kā arī ar uzrakstu ”savējos nepametam”.

Piemēram, šādus T kreklus piedāvā iegādāties Facebook vietnē БАЗАР-BaZaR, kur jebkurš interesents var izlikt pārdošanā pārsvarā dažādus apģērba gabalus un aksesuārus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ideja par šādu T kreklu tirgošanu man radās tad, kad pati vēlējos iegādāties sev šādu apģērba gabalu un meklēju iespējas, kur to izdarīt. Tad sazinājos ar kādu cilvēku Krievijā, no kura arī nopirku kāroto krekliņu,” stāsta Viktorija, kas sociālajā tīklā Facebook pazīstama ar vārdu Victoria Kim un kura “pērc un pārdod” lapā БАЗАР-BaZaR piedāvā iegādāties T kreklus ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina attēlu.

Viktorija Kim, piedāvā nopirkt T kreklus ar Putina attēlu:

Es mīlu Krieviju, un esmu tikai ”par”, ka arī mūsu valstī mīl un ciena viņu [ V. Putinu – red.].

”Mēs krievu cilvēki esam daudz labsirdīgāki, daudz atvērtāki un draudzīgāki. Tad, kad atsaucās tik daudz cilvēku, kas grib šādu T kreklu, biju priecīga, ka mūsu ir tik daudz,” viņa stāsta.

”Esmu krieviete, bet man patīk Latvija, pret latviešiem attiecos tāpat kā pret citām nācijām, es ar viņiem strādāju, zinu valsts valodu, un nekāda naida pret cilvēkiem man nav,” viņa akcentēja portālam Skaties.lv.

Tajā pašā laikā tirgotāja neatklāja, cik maksā viens šāds T krekls ar slavinošu Vladimira Putina attēlu, kā arī nenosauca konkrētu skaitu, cik šādu apģērba gabalu viņai Latvijā jau ir izdevies pārdot. Taču viņa apgalvoja, ka par iegādes iespējām interesējas ”ļoti daudzi”, turklāt tie esot ”pārtikuši un pieauguši” cilvēki.

Valsts policijas pārstāvji skaidroja, ka tirgot T kreklus ar jebkura cilvēka attēlu vai simboliku Latvijā nav aizliegts. “Vienīgais jautājums, kas te varētu būt, ir par to, vai cilvēkam, kurš nodarbojas ar tirdzniecību, ir nepieciešamā dokumentācija uzņēmējdarbības veikšanai,” pauda Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Viņš atgādināja, ka Latvijā Padomju Savienības vai nacistiskās Vācijas simboliku ir aizliegts izmantot dažādos mītiņos un gājienos, taču citādi apģērbā to izmantot nav aizliegts.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl