Komentāri

Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija šajā gadā izstrādās īpašas metodes, ar kurām pārbaudīt mācību satura pasniegšanu krievvalodīgajās skolās, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

Tāpat Šadurskis pauda, ka nākotnes vīzija par izglītību Latvijā ir pāreja uz mācībām valsts valodā, bet tas esot tikai “tālākas vīzijas jautājums”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, runājot par skolu optimizāciju, ministrs neslēpa, ka “tuvākajos gados vairāki simti skolotāju zaudēs darbu”, un pati skolu optimizāciju prasīs vairākus gadus. Pilnīga skaidrība par algām, skolu optimizāciju un arī plāni par algām bērnudārzu pasniedzējiem tiek solīta šā gada jūnijā. Šadurskis pauda, ka pedagogiem būtu svarīgi zināt savu atalgojumu, pirms viņi dodas garajā atvaļinājumā pirms nākamā mācību gada.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl