Latvijā izdots jauns bērnu žurnāls – “Pikolo”

1 komentārs
Latvijā izdots jauns bērnu žurnāls – “Pikolo”

Visiem Latvijas mazākajiem iedzīvotājiem liels notikums, iznācis jauns bērnu žurnāls – “Pikolo”. Izdevuma galvenais varonis ir mākonītis, kas lasītājus pavada cauri daudzajiem notikumiem un stāstiem, kas atklājas žurnālā.

Bērnu žurnāls “Pikolo” ir veidots tā, lai bērnam tas jau no pirmās lapas kļūtu tuvs un personisks.

Pirmsskolas vecuma bērniem domāto žurnālu iecerēts izdot reizi ceturksnī, un katrā reizē tajā, vairāku mākslinieku savdabīgajā skatījumā, tiks aplūkots vienots temats.

Žurnālā ir ne tikai lasāmgabali, tas paredzēts arī darbībai – zīmēšanai, krāsošanai.

Žurnāls pašlaik pieejams atsevišķos bērnu veikalos Rīgā, un drīzumā mākonītis Pikolo būs sastopams grāmatnīcās jau visā Latvijā. Taču, pateicoties interneta tirdzniecībai, bērnu žurnālu jau paspējuši novērtēt ārvalstīs esošās ģimenes no Latvijas.

“Šobrīd nav apritējusi pat nedēļa, žurnālu iegādājās ģimenes ārvalstīs. Mammas un tēti vēlas, lai viņu bērns darbojas latviešu valodā, lai viņi lasītu latviski, lai viņi varētu pildīt uzdevumus. Un liels prieks, ka tieši “Pikolo” ir žurnāls, kuru viņi ir izvēlējušies,” atklāj ”Pikolo” izdevēja Katrīna Tālberga.

Žurnāls ir veidots tā, lai tas paliktu arī kā atmiņa, vieta, kur saglabājas bērnības zīmējumi un pierakstītās domas. Nākamā numura tēma vēl tiek turēta noslēpumā, bet to varēs uzzināt decembrī, kad iznāks nākamais numurs.

1 komentārs