Latvijā īsteno nodarbību ciklu, kas palīdz jauniešiem izveidot savu nākotnes vīziju

Komentāri
Latvijā īsteno nodarbību ciklu, kas palīdz jauniešiem izveidot savu nākotnes vīziju
Lai dotu jauniešiem stimulu nepārtraukti tiekties uz saviem sapņiem un kļūt par līderiem, organizācija "Young Folks LV" piedāvā nodarbības, kuru pamatā ir jauniešu intereses. (Publicitātes foto)

“Es esmu savas dzīves saimnieks,” tā nereti saka motivēts, neatkarīgs un drosmīgs jaunietis, taču, lai gan mūsdienu modernā pasaule piedāvā daudz iespēju, šādas daudzveidības ietekmē jauniešiem ir grūti atrast savu dzīves aicinājumu, novērojusi organizācija “Young Folks LV “.

Lai dotu jauniešiem stimulu nepārtraukti tiekties uz saviem sapņiem un kļūt par līderiem, organizācija “Young Folks LV” piedāvā nodarbības, kuru pamatā ir jauniešu intereses.

“Young Folks LV” dibinātājs Aleksandrs Morozovs ir pārliecināts, ka katram jaunietim ir talants, kuru nepieciešams attīstīt. Lai radītu vidi un atmosfēru, kurā jaunieši var izpausties un atrast savu aicinājumu, 2012. gadā Aleksandrs pieņēma lēmumu dibināt jauniešu organizāciju “Young Folks LV”. Mērķis ir ļaut bērniem un jauniešiem pilnībā uzņemties iniciatīvu, kļūt neatkarīgiem un drosmīgiem. Ja sākotnēji jaunietis nezina, kas viņu interesē, tad “Young Folks LV” palīdz iegūt pieredzi dažādās  jomās, jo šeit ikviens var nodarboties ar saviem vaļaspriekiem.

2015. gadā organizācija “Young Folks LV” atbalstīja 134, savukārt 2016. gadā jau 550 jauniešus. Šogad Aleksandrs plāno atbalstīt vēl lielāku bērnu un jauniešu skaitu, jo tic, ka zināšanu un pieredzes apmaiņa palīdz viņiem izveidot savu nākotnes vīziju. “Young Folks LV” ir vieta, kur jaunieši iemācās nevis sapņot, bet gan savus sapņus īstenot.

Nodarbību pamatā ir jauniešu intereses, – fotografēšana, sports, māksla un mūzika. Jaunieši vada nodarbības un praktizē jaunas prasmes. Lai izvēlētos nākotnes profesiju, viņi organizē tikšanās ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Apmēram pēc diviem aktīvas dalības gadiem organizācijā jaunieši spēj formulēt savu nākotnes vīziju.

“Man ir prieks vērot, kā viņi izvēlas mērķi un tiecas to realizēt, pilnībā apzinoties savu potenciālu,” saka Aleksandrs.

 

Lasi vēl