Latvija IR Ziemeļeiropā! Jaunajā ANO iedalījumā mainīta Baltijas valstu reģionālā piederība

1 komentārs
Latvija IR Ziemeļeiropā! Jaunajā ANO iedalījumā mainīta Baltijas valstu reģionālā piederība

Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) ir atzinusi, ka Latvija, Lietuva un Igaunija ir Ziemeļeiropas, nevis Austrumeiropas valstis.

Kopš neatkarības atjaunošanas Latvija, Lietuva un Igaunija visbiežāk ir pieskaitītas Austrumeiropai un nereti ārvalstu medijos Baltija minēta kā “bijušās Padomju Savienības” valstis, taču jaunais ANO reģionālais iedalījums dod reālu pamatu dēvēt sevi pieskaitīt Ziemeļeiropai.

Atjaunotajā ANO reģionālajā iedalījumā Baltijas valstis ir iekļautas Ziemeļeiropā kopā ar Dāniju, Islandi, Īriju, Lielbritāniju, Norvēģiju, Somiju un Zviedriju.

“Tas ir tas, kur mēs piederam,” komentējot šo atzinumu savā “Twitter” profilā raksta bijušais aizsardzības un ārlietu ministrs Artis Pabriks.

Austrumeiropas valstis pēc jaunā iedalījuma ir Baltkrieviju, Bulgārija, Čehija, Ungārija, Moldova, Polija, Rumānija, Krievija, Slovākija un Ukraina.

TOP komentāri

  • js
    0 0 0

    js

    Ja Rietumi pateiks, ka Latvija ir Albānijas sastāvdaļa, latvieši kangari un pielīdēji uzreiz skries visiem teikt, ka patiešām tas tā ir! Man ir kauns par latviešu pazemošanos!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl