1 komentārs

Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) ir atzinusi, ka Latvija, Lietuva un Igaunija ir Ziemeļeiropas, nevis Austrumeiropas valstis.

Kopš neatkarības atjaunošanas Latvija, Lietuva un Igaunija visbiežāk ir pieskaitītas Austrumeiropai un nereti ārvalstu medijos Baltija minēta kā “bijušās Padomju Savienības” valstis, taču jaunais ANO reģionālais iedalījums dod reālu pamatu dēvēt sevi pieskaitīt Ziemeļeiropai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atjaunotajā ANO reģionālajā iedalījumā Baltijas valstis ir iekļautas Ziemeļeiropā kopā ar Dāniju, Islandi, Īriju, Lielbritāniju, Norvēģiju, Somiju un Zviedriju.

“Tas ir tas, kur mēs piederam,” komentējot šo atzinumu savā “Twitter” profilā raksta bijušais aizsardzības un ārlietu ministrs Artis Pabriks.

Austrumeiropas valstis pēc jaunā iedalījuma ir Baltkrieviju, Bulgārija, Čehija, Ungārija, Moldova, Polija, Rumānija, Krievija, Slovākija un Ukraina.

TOP komentāri

  • js
    0 0 0

    js

    Ja Rietumi pateiks, ka Latvija ir Albānijas sastāvdaļa, latvieši kangari un pielīdēji uzreiz skries visiem teikt, ka patiešām tas tā ir! Man ir kauns par latviešu pazemošanos!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl