Komentāri
Latvijā ir skaisti! Tepat Ķesterciema pludmalē šonakt redzēta ļoti krāšņa ziemeļblāzma
Foto: Andris Jermuts

Naktī uz trešdienu pie Latvijas debesīm īpaši izteikti bija novērojama aurora boeralis jeb ziemeļblāzma.

Kā jau ierasts, skaistā dabas parādība īpaši krāšņi bija redzama Kurzemes pusē, un fotogrāfs Andris Jermuts iemūžināja ziemeļblāzmu Ķesterciema pludmalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par ziemeļblāzmu trešdienas rītā jūsmo arī iedzīvotāji sociālajos tīklos. Jāpiebilst, ka tik izteikti tā bija novērojama pērnā gada rudenī – naktī uz 8. oktobri. Dabas vērotāji gan norāda, ka dabas parādība būtu bijusi pat vēl skaistāka, ja to nebūtu aizsedzis Mēness.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl