Komentāri

Vecrīgā 18. novebmra pievakarē pulcējās cilvēki, lai dotos ikgadējā lāpu gājienā. Tā mērķis ir pateikties Latvijas valsts dibinātājiem un brīvības cīnītājiem. Savukārt lāpu gājienu organizē politiskais spēks Nacionālā apvienība.

Ikgadējā pasākuma rīkotāji no Nacionālās apvienības jau paziņojuši, ka šis būs vērienīgākais lāpu gājiens, kādu Latvija ir pieredzējusi. Tradicionālais gājiens norit nacionālpatriotiskā noskaņā, pirms tā skan latviskas dziesmas, tiek teiktas runas.

Savukārt pasākuma devīze ir ”Latvija ir mūsu”, un šeit pirms gājiena tiek skandēts sauklis ”Mēs esam latvieši”. Kā norāda paši organizatori, gājiena mērķis ir pateikties Latvijas valsts dibinātājiem un brīvības cīnītājiem par to, ka mēs varam dzīvot savā valstī.

Jāteic, ka gadu gaitā šis gājiens kļuvis par vienu no populārākajiem valsts svētku pasākumiem, par spīti tam, ka to rīko konkrēts politiskais spēks.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl