Komentāri
Latvija ir cilvēku tirdzniecības upuru izcelsmes valsts, bažījas NVO
Jo Naylor / Flickr

Latvija ir cilvēku tirdzniecības upuru izcelsmes valsts, no kuras tiek vervēti cilvēki izmantošanai ārpus Latvijas – šādas bažas iepriekš paudušas nevalstiskās organizācijas (NVO). Šodien, 26. oktobrī, par risinājumiem šīs problēmas novēršanai tiks diskutēts Saeimā.

Lai gan Latvijas likumdošana paredz bargus sodus par personu vervēšanu cilvēku tirdzniecībai, cietušo skaits katru gadu pieaug. Tā iepriekš norādījusi organizācija Patvērums Drošā māja.

Latvijā vervēšana cilvēku tirdzniecībai lielākoties notiek interneta vidē – sociālajos tīklos, turklāt nereti vervētājs izrādās paziņa, draugs vai pat radinieks.

Izplatītākā cilvēku tirdzniecības forma Latvijas iedzīvotāju vidū ir fiktīvās laulības.

Šodien eksperti deputātus iepazīstinās ar jauna pētījuma rezultātiem par cilvēktirdzniecību Latvijā un Igaunijā. Tiks runāts arī par starptautisko praksi upuru atbalstam un aizsardzībai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl