Latvijā ir 76 skolas, kur nemācās pat pussimts bērnu

Komentāri
Latvijā ir 76 skolas, kur nemācās pat pussimts bērnu
Foto: LETA

Latvijā šajā mācību gadā darbojas 76 skolas, kuru skolēnu skaits nesasniedz pat 50 audzēkņu robežu.

Mācības norit arī vairāk nekā 250 tā dēvētajās ”mazajās skolās”, kurās mācās mazāk nekā simts skolēnu. Vairums no tām ir pamatskolas un sākumskolas, kurām skolu tīkla sakārtošanas procesā noteikta īpaša loma, proti, sākumskolas izglītība jānodrošina pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas mazākās skoliņas 1. klasē mācās trīs skolēni

Jau ziņojām, ka Latvijas mazākās skolas – Dagdas novada Konstantinovas sākumskolā – pirmajā klasē mācās trīs skolēni. Dagdas novada Konstantinovas sākumskolā zinības apgūst trīspadsmit 1.–6. klases skolēni, bet vēl 15 bērni apmeklē pirmsskolas grupiņu. Sākumskolas pirmajā klasē mācās trīs skolēni, otrajā – viens, bet piektajā – neviens, tāpēc mācību stundas norit divās apvienotajās klasēs, un tās vada 6 skolotāji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl