Komentāri
Latvija ir 1. vietā visā ES, bet šoreiz ne ar ko pozitīvu – kontrabandas cigarešu patēriņu
Foto: LETA

Latvija pēc cigarešu kontrabandas īpatsvara kopējā patēriņā ir pirmajā vietā Eiropas Savienībā – tā secināts starptautiskā pētījumā. Lai iepazītos ar citu valstu pieredzi nelegāli ievesto cigarešu apkarošanā un apspriestu jaunākās tendences, šodien Rīgā notiks starptautiska konference.

Kā norāda Valsts ieņēmumu dienests, pasākuma dalībnieku loks ir ļoti plašs, ieskaitot gan Eiropas Savienības, gan trešo valstu pārstāvjus. Kopumā Eiropas Savienībā kontrabandas cigarešu īpatsvars pagājušajā gadā nedaudz samazinājās, sasniedzot nepilnu desmito daļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvija ierindojusies pirmajā vietā, kontrabandas cigarešu īpatsvaram sasniedzot 26,7 procentus. Vēl pirmajā trijniekā ir Grieķija un Lietuva. Lai gan Latvijā pagājušajā gadā sasniegts zemākais rādītājs kopš 2009. gada, tiek rēķināts, ka nodokļu veidā Latvija nav ieguvusi 77 miljonus eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl