Komentāri

Latvija ieviesusi sankcijas pret Taivānas pilsoni, kurš, izmantojot Latvijas bankas, sniedzis finansiālu un materiālu palīdzību Ziemeļkorejas režīmam un tā īstenotajai kodolprogrammai.

Ar valdības rīkojumu finanšu sankcijas ir ieviestas pret Taivānas pilsoni Caju Sjaņdaju. Kā norāda Ārlietu ministrijā, Latvija ir pirmo reizi šādi vērsusies pret kādu ārvalstu privātpersonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ārlietu ministrijas preses sekretārs
Gints Jegermanis

Šīs sankcijas pirmo reizi tiek piemērotas, jo konkrētais pilsonis vada divus uzņēmumus. Viņa darbības ir bijušas šādas – viņš ir tieši sniedzis atbalstu Ziemeļkorejas kodolprogrammai un režīmam. Viņa finanšu darbības notika caur dažām Latvijas bankām.

Ārlietu ministrija neatklāj, kuras Latvijas bankas Taivānas uzņēmējs izmantojis.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl