Komentāri

Latvija ieviesusi sankcijas pret Taivānas pilsoni, kurš, izmantojot Latvijas bankas, sniedzis finansiālu un materiālu palīdzību Ziemeļkorejas režīmam un tā īstenotajai kodolprogrammai.

Ar valdības rīkojumu finanšu sankcijas ir ieviestas pret Taivānas pilsoni Caju Sjaņdaju. Kā norāda Ārlietu ministrijā, Latvija ir pirmo reizi šādi vērsusies pret kādu ārvalstu privātpersonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ārlietu ministrijas preses sekretārs
Gints Jegermanis

Šīs sankcijas pirmo reizi tiek piemērotas, jo konkrētais pilsonis vada divus uzņēmumus. Viņa darbības ir bijušas šādas – viņš ir tieši sniedzis atbalstu Ziemeļkorejas kodolprogrammai un režīmam. Viņa finanšu darbības notika caur dažām Latvijas bankām.

Ārlietu ministrija neatklāj, kuras Latvijas bankas Taivānas uzņēmējs izmantojis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl