Komentāri

Valsts policija sola krietni uzlabot situāciju īslaicīgās aizturēšanas izolatoros, tajos visos ieviešot videonovērošanas iekārtas. Turpmāk izolatoros būs kategoriski aizliegts smēķēt, kas varētu ļoti nepatikt aizturētajiem. Vispārēju konfliktsituāciju risināšanai tiks izveidotas īpašas rokasgrāmatas.

Jāatgādina, ka pēdējo gadu laikā policiju vairākkārt pāršalkuši skandāli, kas saistīti ar nebūšanām īslaicīgās aizturēšanas izolatoros. Tā, piemēram, Ogrē pērn no izolatora netraucēti izmuka divi jaunieši, kas tika aizturēti par zādzībām, savukārt vairākos gadījumos iepriekš bijušas bažas par policistu vardarbību pret aizturētajiem. Lai ieviestu kārtību šādu strīdīgu gadījumu risināšanā, visus izolatorus aprīkos ar novērošanas kamerām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad pēc noteikumiem izolatorā obligāti jāatrodas gultai, solam un pie sienas stiprināmam plauktam. Policija ieplānojusi renovēt 21 iecirkņa īslaicīgās aizturēšanas vietas un pagaidu turēšanas vietas telpas. Šobrīd ir atjaunoti jau seši objekti.

Foto

Turklāt nepatīkams jaunums sagaida smēķētājus – ja kādreiz nāksies laiku pavadīt izolatorā, uzvilkt dūmu vairs netiks ļauts.

Projekta ietvaros sadarbībā ar Valsts policijas koledžu un Igaunijas Drošības zinātņu akadēmiju izveidota mācību programma. Tās laikā darbā ar ieslodzītajiem mācīta 101 persona, uzlabojot saskarsmi ar klientiem. Rokasgrāmata kalpos kā mācību materiāli saskarsmē ar aizturētajām personām, komunikācijas taktikām konfliktsituācijās, tāpat tajā būs iekļauti padomi pirmās palīdzības sniegšanai.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl