17 komentāri

Latvija grimst nabadzībā – šis tiesībsarga paziņojums sadzirdēts Saeimā. Par situāciju nabadzības jomā šodien diskutēs Sociālo un darba lietu komisijā.

Tiesībsarga aplēses liecina, ka Latvijā nabadzības riskam un sociālajai atstumtībai ir pakļauti 606 000 jeb 31% iedzīvotāju. Turklāt runa ir par cilvēkiem, kuri centušies dzīvot atbildīgi, taču neapskaužamā situācijā nonākuši apstākļu dēļ.

Lielākās riska grupas ir pensionāri, īpaši, sievietes pensijas vecumā, kā arī mazkvalificēto darbu veicēji. Savukārt reģionu ziņā augstākais nabadzības risks vērojams Latgalē

Tiesībsargs Juris Jansons secina, ka nabadzība ir Latvijas lielākā problēma. Viņš aicina Saeimu, nosakot ikgadējās valsts budžeta prioritātes, atbildīgi izvērtēt visu iedzīvotāju vajadzības un intereses.

Video

TOP komentāri

 • lz.
  +7 +7 0

  lz.

  Papīros apsteidzam Vāciju un Austriju,,,realitāti neredz,,,,mūs visu laiku muļķo.....
 • Līga Projuma
  +6 +6 0

  Līga Projuma

  jā.šodien Barčas k-dze no rīta visai Latvijai klāstija par mazām pensijām un ko pensionāriem vajag darīt!!! pārskatīt darba stāžu-ja lielāks par 40 gadiem tad pensija maza nevar būt!!!nu un????biju interesēties-nekas nav maināms!!!ta ko Barča tā visai Latvijai klāsta????tādas ziņas???!!!
 • Jānis.
  +6 +6 0

  Jānis.

  Pensionāriem ir "ļoti paveicies" ka viņu lietas visus šos gadus'' ''veikli kārto'' Aija Barča. Es nedomāju ka viņa pati saņem to viņas minēto 400 Eiro pensiju. Tā noteikti ir daudz augstāka par nopelniem pensionāru labā, kad tie veikli tiek apvārdoti un nomierināti. Runas sākumā viņa vienmēr nikni uzbrūk tiem, kuri nemaksā mums pensiju, bet runas beigās vienmēr liek mums saprast, ka valstij taču nav naudas un ir jāsamierinās. Tāpat Latvijā strādā arī Arodbiedrība, par ko tiek bagātīgi atalgota. Tipiska Muļķu zeme, vajag tikai pareizi runāt, kā to mācīja komunisti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl