Latvijā drošības dienesti seko radikāli noskaņotām personām

Komentāri

Latvijā ir personas, kas ir radikāli noskaņotas un ir gatavas savus uzskatus paust un īstenot, taču drosības dienesti šīs personas operatīvi uzrauga, intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja Pretterorisma centra priekšnieks Juris Leitietis.

Viņš sacīja, ka personas, kas nonākušas drošības dienestu uzmanības lokā ir tā dēvētie konvertīti, kas no kristietības ir pārgājuši islamticībā, un ar darbiem vēlas apliecināt savu ticību. Parasti šie cilvēki ir gados jauni, un ir Latvijā iebraukuši studēt vai ar kādu citu mērķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

A. Leitietis gan uzsvēra, ka lielākā daļa Latvijā dzīvojošo musulmaņu ir ļoti toleranti un nosoda agresiju.

Tāpat Latvijā lielākā daļa musulmaņu šeit mīt vēl kopš Padomju savienības laikiem, un ir ļoti labi integrējušies valstī.

Skaties video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl