Latvijā aug interese par neauglības problēmu risināšanu

Komentāri

Laikā, kad iedzīvotāju skaits Latvijā jau noslīdējis zem psiholoģiski zīmīgās robežas – diviem miljoniem, savu artavu situācijas uzlabošanā nesusi pirms diviem  gadiem valstī ieviestā programma, kas paredz sniegt atbalstu neauglības problēmu risināšanai.

Ar minētās programmas palīdzību pasaulē nākuši vismaz 57 bērni, taču šis skaitlis esot aptuvens, jo ir apkopoti dati tikai par valsts apmaksātajām dzemdībām. Vairāk uzziniet telekanāla LNT sagatavotajā sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Neauglības problēmu risināšanas programmas popularitāte aug, arī pāru skaits, kas piesaka savu dalību programmā, aug. Piemēram, pēdējo trīs mēnešu laikā ir programmā klāt nākuši ir apmēram simts pāri, kas patlaban ir pieteikušies rindā uz procedūras saņemšanu. Kopumā visās medicīnas iestādēs, kas veic valsts apmaksātu medicīnisku apaugļošanu, ir aptuveni 1500 pāri, kas vēlas saņemt atbalstu neauglības problēmu risināšanā,” stāsta Māra Āboliņa, Nacionālā veselības dienesta pārstāve.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl